KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14245563
nr 1424 5563
Edward Hald
(1883-1980), Sverige
"Dicken". Signerad, daterad 1921, med dedikation, bladets mått: 50x35, yttermått inklusive ram: 70x54, akvarell
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:10:22
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Edward Hald
Läs mer om Edward Hald